Advertpack Polska Sp. z o. o., ul. Leśna 6, 42-310 Jaworznik

Czas dostawy od NEXT DAY
Indywidualne serie niskonakładowe
Wizualizacja projektów graficznych w 3D
Kubki do picia BIO i standardowe z nadrukiem logo
Opakowania na wynos bezpośrednio od producenta

Jak wybrać idealne kubki papierowe do gorących napojów dla Twojego biznesu?

jak-wybrac-idealne-kubki-papierowe-do-goracych-napojow-dla-twojego-biznesu

Jak wybrać idealne kubki papierowe do gorących napojów dla Twojego biznesu?

Odpowiedniej jakości papierowe kubki do gorących napojów pozytywnie wpływają na doznania klientów i ich zadowolenie z usług lokali gastronomicznych. Jednorazowe naczynia powinny utrzymywać wysoką temperaturę kawy czy herbaty, nie parząc przy tym w dłonie. Nie mogą się też giąć oraz przeciekać. Co warto mieć na uwadze podczas wyboru idealnych kubków papierowych na gorące napoje?

Papierowe kubki na gorące napoje – najważniejsze cechy

Papierowe kubki na gorące napoje są popularnym wyborem w sektorze usług gastronomicznych i cateringu ze względu na szerokie możliwości ich zastosowania oraz praktyczny charakter. W takich kubkach można serwować nie tylko różnego rodzaju kawę i herbatę, ale także grzane piwo i wino, np. podczas jarmarków świątecznych.

Konstrukcja kubków sprawia, że napoje przez długi czas utrzymują wysoką temperaturę. Ponadto, konsumenci mogą bezpiecznie trzymać naczynie w dłoniach – zastosowanie podwójnych ścianek lub dodatkowej warstwy materiału sprawi, że zewnętrzna strona kubka nie będzie parzyć podczas dotyku.

Jak wybrać idealne kubki papierowe na gorące napoje?

  • Materiał i jakość wykonania

Wybierając kubki papierowe do gorących napojów, należy zwrócić uwagę na ich jakość i rodzaj użytego materiału. Kubki powinny być wykonane z grubej tektury, która zapewni dobrą izolację dłoni przed wysoką temperaturą, pozwoli na dłużej zachować ciepło napoju oraz nie przecieknie.

Wybieraj kubki dopuszczone do kontaktu z żywnością pozbawione szkodliwych substancji i plastiku, który pod wpływem gorąca mógłby wydzielać mikrocząsteczki do napoju.

  • Możliwość personalizacji

Możliwość dopasowania wyglądu papierowych kubków to doskonała okazja do promowania marki. Jako właściciel kawiarni, food trucka lub innego punktu gastronomicznego możesz zdecydować się na papierowe kubki z nadrukiem logo, hasła reklamowego lub innego motywu, który jest charakterystyczny dla Twojej firmy. Warto zainwestować w wysokiej jakości nadruk, który będzie odporny na ścieranie i nie będzie blaknąć pod wpływem napojów o wysokiej temperaturze. 

Design kubków powinien być spójny z całą identyfikacją wizualną Twojej marki, włączając w to kolory, czcionki i inne elementy brandingowe. W firmie LogoKubek.pl zamówisz kubki na gorące napoje z nadrukiem na kredowanym kartonie z linii Hot Cups STANDARD, papierowe kubki termiczne Hot Cups KRAFT, a także COUPON Cups z możliwością umieszczenia na ich zewnętrznej warstwie kuponów rabatowych albo losów na loterię, które można oderwać i przekazać organizatorom zabawy.

  • Proekologiczne rozwiązania

W obecnych czasach klienci coraz częściej doceniają firmy stosujące produkty i rozwiązania w trosce o środowisko. Papierowe kubki na gorące napoje mogą być wykonane z kompostowalnych surowców pochodzenia roślinnego, jak np. produkty z linii Hot Cups Green2Go. Naczynia można po użyciu przeznaczyć na kompost lub wyrzucić do pojemnika na makulaturę, a to dzięki temu, że kubki nie zawierają plastiku, posiadają natomiast barierę na bazie dyspersji wodnej.

Wykorzystanie ekologicznych opakowań zastępujących wszechobecny plastik i styropian nie tylko wpisuje się w trend zrównoważonego rozwoju, ale również może pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy.

  • Rozmiar i pojemność kubków

Rozmiar kubka powinien być dostosowany do menu oferowanych napojów. Warto mieć w ofercie kubki o różnej pojemności, by móc serwować zróżnicowane napoje – od małej kawy, przez średnią latte czy dużą herbatę. Elastyczność w tej kwestii pozwala na lepsze dopasowanie oferty do potrzeb klientów.

Podsumowanie

Starannie dobrane papierowe kubki do gorących napojów pozwolą Ci pozytywnie wpłynąć na doznania Twoich klientów. Konsumenci przestaną narzekać na zbyt gorące naczynie, które trudno utrzymać w dłoniach. Podwójna warstwa materiału sprawi, że kubek przez długi czas utrzyma wysoką temperaturę grzańca czy kawy, a zewnętrzna strona naczynia nie będzie za mocno nagrzana. Kubki z nadrukiem mogą stać się ważnym elementem strategii marketingowej i wzmacniać wizerunek Twojej marki w świadomości klientów.

Więcej wpisów