Advertpack Polska Sp. z o. o., ul. Leśna 6, 42-310 Jaworznik

Czas dostawy od NEXT DAY
Indywidualne serie niskonakładowe
Wizualizacja projektów graficznych w 3D
Kubki do picia BIO i standardowe z nadrukiem logo
Opakowania na wynos bezpośrednio od producenta

Małe detale, wielki efekt: jak serwetki z własnym nadrukiem tworzą niezapomniane wrażenia?

male-detale-wielki-efekt-jak-serwetki-z-wlasnym-nadrukiem-tworza-niezapomniane-wrazenia

Wiele osób, często podświadomie, zwraca uwagę na szczegóły. Niewielkie detale potrafią na długo zapaść w pamięci, by w nieoczekiwanym momencie dać o sobie znać i sprawić, że konsument ma ochotę np. na zjedzenie słodkiej przekąski z ulubionej cukierni. Z pewnością serwetki z nadrukowanym logo pozwolą Twojej firmie zbudować zaufane grono klientów i zaciekawią nowe osoby. Sprawdź, w jaki sposób serwetki z logo mogą sprawdzić się w Twoim biznesie!

Małe detale a pozytywne doświadczenia klienta

Dzisiejsi konsumenci cenią sobie nie tylko wysoką jakość produktu czy usługi, ale również przyjemne doświadczenia związane z marką. Serwetki z logo Twojej firmy mogą stanowić subtelny element strategii marketingowej, pasować do ogólnego wizerunku marki i do tego reklamować w nienachalny sposób punkt gastronomiczny albo nowy produkt. To także wskazówka dla klientów, że firma dba o detale i stawia na spójny wizerunek.

Jak serwetki z nadrukiem wpływają na wizerunek firmy?

Serwetki z nadrukowanym logo są znakomitym przykładem na to, jak można efektywnie wykorzystać niepozorne akcesoria do reklamy swojej firmy. Warto wykorzystać serwetki jako dodatek do serwowanych dań oraz umieścić je na stolikach w kawiarniach, restauracjach czy podczas pikników i wydarzeń branżowych. 

Papierowe serwetki to nie tylko obowiązkowy element wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego, ale również okazja do:

  • wzmacniania rozpoznawalności marki — logo firmy umieszczone na serwetkach pozostaje w polu widzenia klientów przez cały czas ich wizyty w lokalu, co zwiększa szanse na zapamiętanie firmy;
  • budowania pozytywnych skojarzeń — serwetki z własnym nadrukiem mogą odzwierciedlać indywidualny charakter i wartości marki, przywoływać pozytywne skojarzenia wśród klientów;
  • dostarczania unikalnych wrażeń — personalizacja jest szczególnie ceniona przez klientów. Na serwetkach można umieścić nie tylko logo, ale i dodatkowe informacje, np. ciekawostki o firmie, zapadające w pamięci klientów hasła reklamowe lub zwroty typu “Miłego dnia!”. W ten sposób usługi lub produkty oferowane przez Twoją firmę będą przyjemnie kojarzyć się konsumentom i sprawiać, że będą chcieli ponownie z nich skorzystać.

Wykorzystanie serwetek z własnym nadrukiem w strategii marketingowej

Włącz serwetki z logo do strategii marketingowej Twojej firmy w kilku prostych krokach:

  • zaprojektuj design serwetek w taki sposób, by ich wygląd był spójny z identyfikacją wizualną Twojej marki;
  • wybierz wysokiej jakości materiały i typ nadruku, dzięki czemu serwetki będą estetycznie się prezentować oraz świadczyć o Twoim profesjonalizmie i dbałości o detale;
  • rozważ umieszczenie na serwetkach nie tylko logo firmy, ale też innych elementów komunikacyjnych, które mogą zainteresować klienta i zachęcić go do dalszej interakcji z marką.

Serwetki z nadrukiem mogą być są efektywnym narzędziem marketingowym dla różnorodnych typów działalności, szczególnie firm związanych z gastronomią, hotelarstwem czy organizacją eventów. To także doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących oryginalnych sposobów na promocję swojej marki.

Podsumowanie

Zastosowanie serwetek z własnym nadrukiem w strategii marketingowej to wyraz nowoczesnego podejścia firm do biznesu. Warto wykorzystać nawet najmniejsze detale do budowania silnej i rozpoznawalnej marki, wystarczy tylko zadbać o wygląd akcesoriów spójny z wizerunkiem marki. Umieszczenie serwetek z logo firmy na stolikach w restauracji lub dodawanie ich klientom do zamówionych dań na wynos sprawi, że Twoja firma zapadnie konsumentom w pamięci oraz wywoła pozytywne skojarzenia. Choć serwetki to niewielki element, może przynieść marce duży sukces.

Więcej wpisów